KONST / Oljemålningar / Oljemålning 3728319
nr 372 8319
Olle F Olsson
(1919-1977), Sverige
Oljemålning , Olle F Olsson, komposition, 44 x 52 (skada/spricka/repa/nagg/slitage)
måndag 22 augusti 2005
Olle F Olsson
Läs mer om Olle F Olsson